EasyMe to marka stworzona z myślą o początkujących rodzicach.
Pieluszki wielorazowe EasyMe przypominają wyglądem oraz sposobem użytkownia pieluszki jednorazowe. To bez wątpienia najprostsze pieluszki wielorazowe na rynku!

Co wyróżnia pieluszki EasyMe?
– Rozmiarówka EasyMe jest taka sama jak jednorazówek. Zatem jeśli Twoje dziecko nosi rozmiar 2 lub 3 – wybierz rozmiar 2/3, jeśli nosi rozmiar 5, to najpewniej rozmiar 5 będzie pasować! Jeśli dopiero spodziewasz się narodzin maluszka – najlepszy wyborem będzie rozmiar 0/1.
– Zapięcie na rzep nie różni się od jednorazówek – pamiętaj jednak by zabezpieczyć rzep na czas prania, co zapobiegnie jego zniszczeniu.
– Pieluszki te nie posiadają znanej z popularnych wielorazówek regulacji napkami na długość – to najprostsze na świecie pieluszki rozmiarowe.
– Każda pieluszka EasyMe posiada jeden dedykowany wkład – nie musisz się już zastanawiać jaki wkład będzie odpowiedni dla Twojego dziecka!
– Dzianina, z której wykonana jest wierzchnia warstwa pieluszki pochodzi z recyklingu! Każda użyta pieluszka wielorazowa to jeden śmieć mniej na wysypisku, a dodatkowo do jej produkcji wykorzystano surowce wtórne!
– Wszystkie nasze pieluszki szyte są w Polsce z polskich i europejskich materiałów

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Pokaż kategorie